Vyhledávání:

Manufacturer:
Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
Typ dveří
NBÚ ( typ dokumentace )
Počet bezpečnostních čepů
Požární odolnost
Kouřotěsnost
Šířka dveří
Výška dveří
Exteriérové bezpečnostní dveře
Interiérové bezpečnostní dveře
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

AZK START Sada AZOR

Hlasů: 1109
AZK START Sada AZOR
zoom _JSHOP_ZOOM_IMAGE

Elektronický zabezpečovací systém pro byt v základní konfiguraci bez montáže.je nový bezdrátový alarm určený k ochraně majetku a osob. Hodí se jak pro byty. Vyniká "bezstresovým" ovládáním a nenáročnou instalací. Základním prvkem systému je ústředna.S GSM komunikátorem používá GSM síť pro komunikaci s uživateli a pro přenos informací na pult centrální ochrany. K ústředně lze přiřadit 1 čtečku čipů, 10 detektorů a 10 oprávněných uživatelů. Objekt zabezpečí detektory pohybu osob, otevření oken a dveří, nebo detektory kouře. Je certifikován pro stupeň zabezpečení 1.

Prvky v sadě jsou z výroby nastaveny pro okamžité použití a snadno lze přidat další komponenty. Sada slouží jako základ pro instalaci systému Azor a usnadňuje montáž.

Obsahuje

 • 1x GSM komunikátor (AZ-10K)
 • 1x Čtečku čipů (AZ-10D)
 • 1x Detektor pohybu (AZ-10P)
 • 1x Detektor otevření dveří (AZ-10M)
 • 2x Ovládací čip (AZ-10T)
 • Síťový adaptér, zálohovací akumulátor a příslušenství.

AZOR nabízí svým uživatelům jednoduché intuitivní ovládání. Ovladač alarmu (čtečka čipů) vypadá jako obyčejný vypínač řady Tango. Nahoře má symbol zamknutého a dole odemknutého zámku. Chcete-li zapnout střežení, stisknete symbol zamknutého zámku a přiložíte svůj čip. Vypínač souhlasně pípne a signálka vypínače se rozsvítí červeně - "nevstupovat, tady hlídám já". A to je vše. Pro odjištění platí postup opačný – signálka svítící zeleně znamená vstup volný. Kdo si tedy umí rozsvítit světlo, umí také ovládat EZS. Podmínkou je, že musí mít platný přístupový čip.

Druhou možností jak EZS pohodlně ovládat je sáhnout do kapsy, vyndat mobil a EZS zavolat. Jste-li jeho pánem, pozná vaše telefonní číslo a ozve se srozumitelné hlasové menu. Nejprve vám oznámí, jestli hlídá anebo odpočívá. Pak už vám formou nabídky: "pro zajištění stiskněte 1, pro odjištění stiskněte 0". Když nabízenou klávesu stisknete, vykoná povel a řekne "PROVEDENO." Jasné a srozumitelné.

EZS je stavebnice, jejímž základním prvkem je některá z přednastavených sad. Tento základ se rozšíří o další potřebné prvky a takříkajíc se ušije na míru konkrétní instalaci. EZS je bezdrátový systém a díky tomu je jeho instalace snadná a šetrná k interiéru.

Vlastnosti

 • lze využít až 10 bezdrátových detektorů
 • lze autorizovat až 10 uživatelů pro ovládání systému. Každému uživateli lze přiřadit jeho přístupový čip a telefonní číslo (případně i heslo pro vstup do hlasového menu). Uživatel si může přikoupit i ovládací klíčenku, která kromě zapnutí a vypnutí střežení umožňuje vyhlásit tísňový poplach.
 • má intuitivní a snadné ovládání
 • hlasové a SMS zprávy posílá až na 10 telefonních čísel
 • komunikuje na bezpečnostní centrum (PCO). Je-li vyvolán poplach, EZS nejprve komunikuje na bezpečnostní centrum. Potom odešle uživatelům SMS zprávu a nakonec jim postupně zavolá, aby poplachovou SMS nepřehlédli.
 • jeho hlasová navigace umožňuje snadnou orientaci v menu při ovládání z mobilu
 • pro potvrzení přítomnosti pachatele může autorizovaný uživatel EZS zavolat a využít velmi kvalitní vestavěný odposlech.
 • prvky spolehlivě komunikují s komunikátorem v pásmu 433 MHz. Systém provádí nepřetržitou kontrolu připravenosti bezdrátových prvků.
 • bezdrátové prvky jsou napájeny běžnými alkalickými bateriemi, které mají typickou dobu životnosti cca 1 rok. Vybití baterie systém hlásí.
 • nastavení systému lze provést počítačem (připojuje se pomocí USB kabelu)
 • systém je certifikován podle ČSN EN 50131-1 do stupně 1 (nízká rizika).
 • na prvky systému je při prokázané montáži certifikovaným technikem je na výrobek poskytována záruka 2 roky a prodloužení doby bezplatné opravy výrobku v servisu na 5 let.

Pokud se chcete se stát certifikovaným montážním technikem a podnikat v oblasti zabezpečovací techniky, máme pro vás připraveny kurzy, jejichž nabídku naleznete.

Výrobce: Jablotron, s.r.o.
Cena: 11500 CZK
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.