Vyhledávání:

Manufacturer:
Price:
from to CZK
Product attributes:
Bezpečnostní třída
NBÚ ( typ dokumentace )
Počet bezpečnostních čepů
Šířka dveří
Výška dveří
Exteriérové bezpečnostní dveře
Interiérové bezpečnostní dveře
Odolnost proti hluku
Záruka
Montáž do stávající zárubně
Reset Filter

ZK plechové dveře

ZK PLECHOVÉ DVEŘE NEIZOLOVANÉ
ZK plechové dveře jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří, skládají se ze dvou částí: užší části (vany) a širší části (víka). Jsou hladké, bez požární odolnosti. Jednokřídlové jsou standardně vyrobeny z pozinkovaného plechu o síle 0,55 mm (lze použít i plech 0,8 za příplatek 450,-), dvoukřídlé jsou vyrobeny vždy z pozinkovaného plechu 0,8mm, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi a umožňuje použití téměř všech povrchových úprav.  Ocelový plášť je vyplněn papírovou voštinou. Dveře jsou atestovány na tepelnou a zvukovou propustnost. Tyto atesty platí pouze pro dveře jednokřídlové. Dveře jsou osazeny dveřními závěsy 80/10 VD M8 Ni. ZK plechové dveře lze vyrobit i jako dvoukřídlové, fixace pasivního křídla je zajištěna zadlabacími zastrčemi.
Vážená neprůzvučnost dle ČSN EN ISO140 - 3, ČSN EN ISO 717 - 1:
a) dveře a zárubeň bez prahu - Rw(C;Ctr) =26 (-1; -3) dB
Vážená neprůzvučnost dle ČSN EN ISO140 - 3, ČSN EN ISO 717 - 1:
b) dveře a zárubeň s prahem - Rw(C;Ctr) =30 (-1; -3) dB

ZK PLECHOVÉ DVEŘE IZOLOVANÉ
Plechové dveře ZK izolované jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří, skládají se ze dvou částí: užší části (vany) a širší části (víka). Jsou hladké, bez i s požární odolnosti. Jednokřídlové i dvoukřídlové jsou vždy vyrobeny z pozinkovaného plechu o síle 0,8 mm, který zaručuje vysokou odolnost proti korozi a umožňuje použití téměř všech povrchových úprav. Dveře jsou osazeny zámkem FAB 190/140 (rozteč 72 mm). V místě závěsů jsou dveře zesíleny dřevěnými a u zámku plastovými výztuhami. Ocelový plášť je vyplněn tepelně izolačním materialem, nebo protipožárními materiály. Dveře jsou atestovány na tepelnou, zvukovou a případně protipožární prostupnost. Tyto atesty platí pouze pro dveře jednokřídlové, mimo protipožárních ty platí i pro dvoukřídlé. Dveře jsou osazeny dveřními závěsy 80/10 VD M8 Ni.
ZK plechové dveře izolované lze vyrobit i jako dvoukřídlové, fixace pasivního křídla je zajištěna zadlabacími zastrčemi.
Součinitel prostupu tepla dle ČSN EN ISO 12567-1:
UN(D) = 1,46 W/(m2.K)
Vážená neprůzvučnost dle ČSN EN ISO140 - 3, ČSN EN ISO 717 - 1:
RW (C; Ctr) = 28 (-3; -4) dB


Zobrazení:
ZK plechové dveře jednokřídlé, izolované ze zinkovaného plechu. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
2915 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé, neizolované ze zinkovaného plechu. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
1999 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé, izolované ze zinkovaného plechu. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
7680 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé, neizolované ze zinkovaného plechu. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
6675 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 30 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
6610 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 30 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
18360 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 45 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
26955 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 45 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
11910 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 60 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
28905 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 60 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
14250 CZK
ZK plechové dveře dvoukřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 90 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
48975 CZK
ZK plechové dveře jednokřídlé včetně nové protipožární zárubně v ceně, izolované ze zinkovaného plechu s požární odolností 90 minut. Jsou tvarovou obdobou klasických dřevěných dveří.
30150 CZK
Copyright MAXXmarketing Webdesigner GmbH

Created and designed by Pixelsparadise.com
With help of Foundation Framework by ZURB and Flexslider by Madebymufffin

Joomla! ® name is used under a limited license from Open Source Matters
Pixelsparadise.com is not affiliated with by Open Source Matters or the Joomla! Project.